Spam

Jeśli pragniesz zareklamować swojego bloga, zostaw do niego link pod tym postem. Jeśli link umieszczony będzie gdzie indziej usuniemy go. 

16 komentarzy:

 1. Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga http://niebieskooka-anielica.blogspot.com/ mama nadzieję, że się spodoba i szczerze go skomentujesz ;)

  Zapraszam również na http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/2013/02/rozdzia-szosty.html na którym pojawił się nowy rozdział liczę na szczery komentarz którym oczywiście się odwdzięczę ;)

  Rozdział siódmy


  „W uroczej i romantycznej atmosferze Louis Tomlinson oświadczył się swej wybrance.”

  Trudno czekać na coś , co wiesz, że może nigdy nie nastąpić, Jeszcze trudniej zrezygnować, gdy wiesz, że to wszystko czego pragniesz. Kiedy się kocha, to jest się szczęśliwym cały czas bez względu na okoliczności. Tylko jednak jak wiesz, że coś się kroki nie czujesz się już tak samo . Są w życiu chwile, gdy myślę, że gorzej być nie może . Wtedy właśnie się okazuje, że się mylę.
  Wpatrywałam się przed siebie niczym zahipnotyzowana. Ocknęłam się dopiero wtedy kiedy większa fala lekko mnie ochlapała. Wstałam z piasku i szurając nogami podeszłam bliżej morza. Spoglądając na cień swojego chłopaka odwróciłam się w jego stronę.
  - Dlaczego jesteś taka nieobecna? – zatroskany podszedł do mnie. Wspięłam się lekko na palcach i wpiłam się w jego usta.
  Z góry dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. To jedna z moich 12 historii. Opowiadanie o Layli Tomlinson- siostra sławnego gwiazdora. Dziewczyna wpada w nałóg http://last-first-kiss-and-hayden.blogspot.com/2013/02/rozdzia-5.html#comment-formi nie jest to ani alkoholizm, ani narkotyki a nawet nie pali. Więc co? To hazard. Hazard wkroczył w jej życie i odegrał ważną rolę. Dla niego możesz kraść, a nawet zabić. Tak jest i to prawda. Jak z tym problemem poradzi sobie Layla? Kto się o nim dowie?
  Przeczytaj owe opowiadanie. Dziękuję
  http://overgame-hazard1d.blogspot.com/
  resztę znajdziesz w zakładce moje blogi
  Historia o Kopciuszku? Tak. Eveline jest 19-letnią dziewczyną, a zarazem służącą swoich przybranych sióstr i macochy. Przekonana przez przyjaciółkę zgłasza się do konkursu, który na zawsze odmieni jej życia. Na lepsze? Przekonaj się czytają to opowiadanie http://onedirection-and-cinderella.blogspot.com/
  http://polskie-dziewczyny-w-londynie.blogspot.com/
  http://madeline-and-one-direction.blogspot.com/
  http://horan-and-tomlinson-dziewczyny-story.blogspot.com/
  http://alice-louis-sophie-withroadofthemusic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. http://koszmarpowraca.blogspot.com - Koszmar minionego lata...

  10 przyjaciół; Harry, Louis, Liam, Zayn, Niall, Eleanor, Perrie, Danielle, Victoria i Ella wracają samochodem z wakacji. Niestety pogoda im nie sprzyja, przez co nie zauważają i potrącają dziewczynę, a ona ginie. Zakopują ją. Nie wiedzą, jakie to będzie ciągnęło za sobą konsekwencje. Rok po jej śmierci, w dniu rocznicy, dostają sms'a:
  "Wiem, co zrobiliście minionego lata. Teraz za to zapłacicie. Walczcie o swoje życie. Każdy błąd może być waszym ostatnim...
  Życzę miłej przyszłej śmierci, Wasza Zguba"
  Na początku uważają, że to są tylko żarty, ale seria pewnych zdarzeń uświadamia im, że się mylą. Od teraz zaczyna się walka o przetrwanie...
  To nie jest kolejne opowiadanie o super gwiazdach. To jest opowiadania o nastolatkach, którzy wpędzili się w poważne kłopoty...

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę zajrzyj...
  http://moja-wlasna-historia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Historia opowiada o dziewczynie, która prowadzi pamiętnik i to właśnie w nim opisuje swoje życie. Co wniesie w jej życie poznanie nowych przyjaciół:
  -miłość?
  -rozczarowanie?
  -ból?
  -radość
  -a może nienawiść?
  Chcesz się dowiedzieć? Tak? To wejdź tu www.pamietnik-elizabeth.blogspot.com
  Każdy komentarz, który tam zostawiasz daje nam radość, a oprócz tego motywację do dalszego pisania. Nawet krytyka musi być, dzięki niej będziemy wiedzieć co zrobiliśmy źle i będziemy mogły to naprawić.

  OdpowiedzUsuń
 6. [spam]
  Syvilla Vane - postać z gry. Syvilla Vane - człowiek z krwi i kości. Syvilla Vane odważna i wygadana dziewczyna. Syvilla Vane nieśmiała i delikatna osoba. Syvilla Vane niewierząca w miłość i przyjaźń. Syvilla Vane dobra przyjaciółka i dziewczyna. Syvilla Vane nie wie kim jest...


  GAME-LIFE-TROUBLE.BLOGSPOT.COM
  A-N-T-M-S.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 7. [SPAM]
  Sue Cherry, Polska z wielką tajemnica. Tylko nieliczni wiedzą co wydarzyło się przed rokiem. Mało mówi o rodzinie, w jej myślach ciągle gości On. Kiedyś żyła pełnią życia, teraz boi się obejrzeć za siebie. Wielki potencjał w tak młodym ciele.
  Vic Wesley przyjaciółka Sue. Kiedy dowiedziała się od niej, że mogą przeprowadzić się do Londynu nie wahała się ani chwili. Wiedziała, że to może pomóc Sue. Ma wielkie ambicje, ale jest boi się zawalczyć o nie. Uwielbia imprezować, długo spać i być niezależna, ktoś by powiedział "nieodpowiedzialna gówniara", bardzo się myli. Czuje się odpowiedzialna za przyjaciół.
  Chcesz wiedzieć jak dalej się potoczą losy Vic i Sue? Czy w końcu uporają się z przeszłością?
  Zajrzyj: http://vicadntrisia-onedirections.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Poszukuję osoby która przejmie mojego bloga. Jeśli jesteś zainteresowana zajrzyj. Jeśli znasz kogoś kto by się tego podjął przekarz dalej.

  http://moja-wlasna-historia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. SPAM
  Dziewczyna. Chłopak. Dwa inne światy. Jedno miasto. Jedno studio nagraniowe. Dwa talenty. Inne osoby. Czy ona zaufa chłopakowi? Czy będą się coraz częściej kłócić? Czy chłopak dowie się prawdy o dziewczynie? Czy złamane serce się zagoi? Może dziewczyna po prostu uroni więcej łez. Dziewczyna nie jest sobą, udaje kogoś kim nie jest. Chłopak robi co chcę. Wszyscy myślą że jest rozpieszczoną gwiazdką, ale tak jednak nie jest. Czy przestaną udawać i w końcu staną się sobą? Może Bad- Boy zrujnuje jej życie. Czy dziewczyna zakocha się w nim? Czy może ta historia nie skończy się Happy Endem?
  Liczę na szczerą opinie
  Zapraszam na http://opowiadanie-o-district-3.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Chciałabym serdecznie zaprosić na bloga, którego prowadzę razem z przyjaciółką, Martą. O czym on jest? O dwóch skrajnościach imieniem Francesca i Kimberly. Po paradoksalnej sytuacji dziewczyny zaprzyjaźniły się mimo swojej odmienności.
  Franky jest tancerką o mocnym charakterze. Potrafi być wredna i często wykorzystuje ludzi. Kim zaś jest tą… Lepszą? Ma dobre serce i dużo pisze. W przyszłości chciałaby byś znaną pisarką.
  Trudno mi jest w skrócie opisać bohaterki, toteż zapraszam na naszego bloga, w którym jak na razie znajduje się post zatytułowany „Szczegółowy opis bohaterów”, czego nie muszę tłumaczyć. :P W ciągu kilku najbliższych dni pojawi się prolog, zaś w sobotę rozdział pierwszy. To dopiero początek historii, więc łatwo będzie się wdrążyć. :)
  Tak więc w imieniu moim i Marty chciałabym serdecznie zaprosić na naszego bloga:
  hide-feelings.blogspot.com
  Pozdrawiam serdecznie. ♥

  OdpowiedzUsuń
 11. Violetta jest miła, inteligentna, nieśmiała. Dziewczyna wiele w swoim życiu wycierpiała. W domu była bita, a w szkole wyśmiewana. Pewnego razu obudziła w sobie moc, o której nie wiedziała. Viola jest w połowie demonem, a w połowie czarodziejką. Później postanawia wyjechac do swojego kuzyna Niall'a. Czy jej życie będzie lepsze w Londynie? Może wreszcie będzie miała przyjaciół? A może po raz pierwszy się zakocha? Jeśli chcesz znac odpowiedzi na pytania przeczytaj bloga http://dzieli-nas-wszystko-jednoczy-milosc.blogspot.com/. Jeśli ci się spodoba, miło by było gdybyś skomentowała i wyraziła swoją opinię :) Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 12. Chapel Town to z pozoru ciche i spokojne miasteczko, zaludnione przez około siedem tysięcy osób. Codziennie nowe twarze, coraz to bardziej pragnące lepszego życia, przyjeżdżają w to miejsce, chcąc zaspokoić swoje żądze dobrej zabawy. Wszystko byłoby wręcz idealnie, gdyby nie jedna, kluczowa rzecz. Wojny gangów. Nie, nie przesłyszeliście się.
  Strzał, huk, śmierć...Te trzy rzeczy doprowadzają tamtejszych ludzi do skrajnej rozpaczy, szaleństwa.
  Smutne, jakież to smutne, że Śmierć upomina się o Nas w tym najmniej oczekiwanym momencie...
  W opowiadaniu nie zabraknie postaci Harry'ego Stylesa. Ale innego niż sądzicie...

  Zapraszam na: http://do-you-really-want-to-feel-the-pain.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Tęsknota to jedyne, co ostatnio gości w jej sercu, bo zabrakło GO przy niej - jej najlepszego przyjaciela. Vicky powoli zaczyna nie radzić sobie z przeszkodami, jakie zszykował jej los. Gdy tylko nadchodzi szansa, by zacząć wszystko od nowa, bierze się w garść i robi to. Jednak nie wszystko układa się po jej myśli...
  Chcesz dowiedzieć się, jak potoczą się losy Victori Black?
  To zapraszam tutaj: http://socanwedoitalloveragain11.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Ona nigdy nie miała łatwego życia. Wpadła z przyjaciółmi uzależnienia przez ból, z którym nie potrafi sobie poradzić po stracie najbliższych osób.
  On spełnia swoje największe marzenia. Każdy swój cel osiąga, ale nie tym razem. Ona nie chce się poddać. Czym można być wielkim dupkiem o prawdziwym sercu ?
  Ona i On historia przypominająca piekło. Trzecie osoby stwarzają ich miłość coraz trudniejszą. Miłość. Nienawiść. Złość. Ból. Strata. Miłość zakazana jest dla nich jak śmierć. Powoli ich wykańcza. Z każdym dniem coraz bardziej boli. Ona zaczęła własną walkę gdy on ją wyniszczał. Dawno by przegrała gdyby nie jego miłość. Czy to nie jest dziwne, kochać kogoś i zarazem go nienawidzić ? Czy możliwe jest to by pokochać swojego wroga ? Czy wiesz jak to jest, gdy jedyna osoba która może cię uratować, sprawia Ci największy ból ? Czy pokochałaś kiedykolwiek osobę która była Ci zakazana ? Czy byś wszystko poświeciła dla miłości ? Ona tego nie chciała. Nienawidziła siebie że go pokochała i nigdy się do tego nie przyznała. Nie chciała miłości przez którą wszystko traciła. Nie chciała jego, ale tak bardzo go potrzebowała. Nie chciała się poświęcać. Ale nie miała już co poświecić, gdy ich sekret wyszedł na jaw. Wszystko straciła… Miała tylko Jego, ale czy mu wybaczy ?
  Czy miłość pokona śmierć ? A może to śmierć pokona ich…

  Zapraszam na http://aleksaharry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Doncaster to niepozorne miasto, w którym dzieją się okropne rzeczy. To właśnie tutaj trwa zaciekła walka pomiędzy dwoma potężnymi gangami- Devil i Dangers. Piękne kobiety, przystojni mężczyźni i żądza bezkompromisowej władzy, której nie mogą powstrzymać.
  Effie i Bree vs. Louis i Harry. Kto z nich wygra grę bez zasad? Kto z nich nie ulegnie pokusom i odrzuci swoje uczucia na bok?
  Czy razem stworzą imperium, o jakim zawsze marzyli? Czy może Doncaster stanie się Miastem Upadłych?
  Zwiastun - https://www.youtube.com/watch?v=KcUKk55Qo_E
  http://city-of-the-fallen-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń